Velmi očekávaný večer mezi všemi bary a kavárnami se uskutečnil ve středu v Galerii Mánes v Praze. Osmý ročník Czech Bar Awards 2015 ocenil podniky v deseti kategoriích. V každé z nich pak bylo nominovaných pět podniků, které představují to nejlepší z české nápojové scény. Na předních příčkách se umístily převážně pražské podniky, bodovaly však i brněnské, olomoucké nebo českobudějovické.

Mezi renomované bary letos přibyly i nové projekty a odborná porota neměla rozhodování jednoduché: „Téměř všichni nominovaní splnili přísná hodnotící kritéria a mají můj velký obdiv. Jsem také rád, že nejen existují, ale i dál vznikají nové zajímavé bary, kavárny či kluby s originálním konceptem, skvělým servisem a nabídkou mimo hlavní město. Poprvé v historii Czech Bar Awards patří čtyři prvenství mimopražským podnikům,“ říká vydavatel magazínu Barlife a organizátor soutěže Martin Kraut.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.