Poslanci Bundestagu a němečtí novináři si na jeden den vyměnili role. Zatímco členové jednotlivých frakcí pokládali otázky, zástupci tisku museli odpovídat. Výbor pro kulturu a média se sešel, aby řešil stále palčivější téma – útoky pravicových extremistů proti žurnalistům.

Některé vydavatelské domy se kvůli zvyšující četnosti konfliktů rozhodly, že budou vysílat své reportéry na protiuprchlické demonstrace pouze na jejich vlastní žádost. A například televize RTL na jejich ochranu najala osobní strážce. Ke slyšení s názvem "Nadávky, ohrožení a fyzické útoky" si politici pozvali šest zástupců z německých médií, aby na toto téma vypovídali.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.