Zatímco na Západě se těší největší popularitě na sociálních sítích na internetu zpěvačky, herci případně politici, hvězdou arabského Twitteru je muž s přezdívkou Brad Pitt, který má ale k herci dost daleko. Je to saúdský muslimský duchovní Mohamed al-Arífí, kterého sleduje na této sociální síti 14,4 milionu lidí. Na Facebooku pak má přes 16 milionů „lajků“, tedy vyjádření, že se lidem jeho výroky líbí. Působení muslimských duchovních na sociálních sítích se totiž stalo trendem v jejich komunikaci s věřícími a někteří z nich tam mají nyní milionové publikum. Změnilo to ale vnímaní náboženských autorit u části muslimů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.