Přiznám se  nemám rád déšť. Ale zároveň mě vždy fascinovala skotská krajina, a tak rozhodování, zda mám, či nemám jet na sedmidenní trek pod stan, bylo těžké. Touha zažít Skotsko v jeho syrové podobě byla ale silnější, proto nakonec nebylo moc co řešit. Snad kromě dostatečné impregnace všeho vybavení.

Hned první den po příletu do Edinburghu a vypůjčení automobilu jsme se s naší čtyřčlennou skupinkou pokusili zdolat horu Cobbler, nicméně počasí vůbec nebylo takové, jak se o Skotsku říká. Bylo ještě horší. Celý den pršelo a viditelnost byla kvůli mlze v řádu desítek, maximálně stovek metrů, takže jsme byli rádi, že se nám po dlouhém hledání podařilo ještě daleko pod vrcholem najít alespoň trochu rovné místo na dva stany a do rána jsme se neutopili v přívalech vody z hor nad námi.

V článku se dále dozvíte

  • Pokud jste fanoušci úžasných scenérií, Skotsko je pro vás správná volba.
  • Nesmíte ale zapomenout na impregnaci všeho vybavení.
  • Při stanování lehce narazíte kromě deště na dalšího nepřítele. Ovce.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.