Indiana je poklidný stát na americkém Středozápadě, který málokdy bývá dějištěm velké politiky. Jeho voliči ovšem mohou výrazným způsobem ovlivnit osud USA na dalších pět let.

Podle amerických médií se právě v Indianě může rozlousknout, jestli se republikánským kandidátem a možným budoucím americkým prezidentem stane realitní magnát a miliardář Donald Trump. Jeho straničtí rivalové tam budou hrát o "přežití" v primárkovém závodě. 

"Pokud vyhrajeme v Indianě, je konec. Ostatní jsou odepsaní," řekl místním Trump v jednom ze svých tradičně vychloubačných agitačních projevů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.