Britská agentura na podporu obchodu a investic může být na svoji dosavadní bilanci pyšná. Přilákala na ostrovy četné nadnárodní firmy, které zde díky příznivému podnikatelskému prostředí mohutně investovaly. Angličtina coby světový jazyk, vzdělaní lidé a členství v Evropské unii – to byly a stále ještě jsou hlavní argumenty hovořící z pohledu investorů pro Spojené království.

Ale poslední argument – členství v klubu "EU-28" – nemusí brzy platit, pokud většina Britů za týden rozhodne, že se jim bude žít lépe mimo Evropskou unii. Z posledních průzkumů veřejného mínění vyplývá, že si to myslí 53 procent Britů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.