Odcházející americký prezident Barack Obama připustil, že se Rusko bude snažit ovlivnit výsledek amerických voleb. Reagoval tak na důkazy, že za napadením serverů Demokratické strany a následným publikováním kompromitujících dokumentů stály ruské tajné služby. Experti o tom už nějakou dobu nepochybují, nyní se diskuse vede především o tom, proč to Moskva vlastně dělá.

"Všechno je možné. Vím, že experti ten čin přiřkli Rusům," řekl Obama v rozhovoru pro televizní stanici NBC. "Nemohu říct jistě, jaký to mělo motiv. Ale vím jistě, že Donald Trump opakovaně vyjádřil obdiv vůči Vladimiru Putinovi," prohlásil nepříliš diplomaticky americký prezident.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.