Spojené státy znovu rozšířily svůj sankční seznam kvůli ruské anexi Krymu a podpoře separatistů na Donbasu. Spolu s téměř stovkou dalších společností a sedmnácti fyzickými osobami se sankce dotkly i české Škody JS, kterou vlastní Gazprombank. Společnost zatím zjišťuje, jak se jí omezení dotknou.

"Naším cílem je zamezit pokusům o obcházení sankcí a posílit je. Současně tím dáváme najevo, že konec sankcí spojujeme s plným naplněním minských dohod a ukončením okupace Krymu," píše se v prohlášení amerického velvyslanectví v Moskvě.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.