Šestadvacetiletý Jakub Stejskal má pár dní před začátkem festivalu Kavárny naživo opravdu nabitý program. Jako jeho ředitel musí zkoordinovat multižánrovou akci v pěti českých a jednom zahraničním městě. Rozhovor dal HN "za pochodu", když se půl hodiny před schůzkou v kavárně omlouval, že píchl pneumatiku. Ostatním organizátorům festivalu poskytuje absolutní support, takže není divné, že se kolo pokoušel i sám opravit.

"V autě mám vypůjčenou techniku, pro kterou v deset přijede kamarád," popisuje Stejskal a dodává, že je celý organizační tým od produkce po techniky složený z mladých lidí, kteří většinou konkrétní obory studují. "Na zítřek už mám auto zajištěné," dodává.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.