Poklesky nad Stromovkou

jarvis_5808ad02498e26a5e1392349.jpegNení lokál jako lokál a to samé zřejmě platí i o těch s velkým "L". Přestože jsou všechny pokrevními, či spíš popivními "sourozenci" ze známé sítě Ambiente Tomáše Karpíška, pražský Lokál Nad Stromovkou má pár vad na kráse. Tou první je obsluha, která hosty neustále popohání k co nejrychlejší konzumaci. Ještě nemáte zdaleka dopito a už vám číšník vnucuje další "hladinku".

A to se Gourmetguruovi toužícímu v hospodě po relaxu zajídá. Možná s touhle nátlakovou strategií souvisela i silně přesolená dršťkovka, kterou zde Gourmetguru nedávno dostal − že by ten hospodský trik, jak vyvolat ještě větší žízeň?

Tím třetím pokleskem je pak to, že personál zde vůbec nezvládá hlučné chování hostů před vchodem, a to i dlouho po 22. hodině. Cedulka s prosbou o nerušení nočního klidu, jež zde mlčky visí, lidské dovednosti, tedy ani povinnosti jistě nenahradí.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.