Nový Zéland je pro většinu světové populace domovem nejúspěšnějšího ragbyového týmu známého i svým tancem haka a pro menšinu domovem hobitů, protože se tam natáčela sága Pán prstenů. A pro ještě menší menšinu, tedy pro nejbohatší obyvatele této planety, se v posledních letech stává oblíbeným útočištěm, kde si manažeři největších hedgeových fondů nebo majitelé velkých globálních firem kupují venkovské domy. Na Nový Zéland totiž kromě občasných zemětřesení nedosahují chapadla světového terorismu, válek a dalších krizí, kterými je zbytek světa přeplněn. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.