Tonda Blaník by záviděl. Nově zařízená kancelář, krásné křeslo a psací stůl, skříň plná složek s kompromitujícími materiály. A vyhřívané doupě pro kocoura. Ano, to jedna z nejdůležitějších součástí pracovny nejmocnějšího muže současného Polska Jaroslawa Kaczyńského, tedy alespoň v představách tvůrců nyní velmi úspěšného satirického seriálu Ucho předsedy.

Na žádné polské televizi ony první čtyři díly neuvidíte. Zato na internetu mají tolik zhlédnutí, že majitelé tří největších polských portálů jednají s tvůrci o tom, zda by příští díly nemohly být umístěny už na jejich domovských stránkách. Čtyři díly měly za první dva týdny dvacet milionů zhlédnutí, tedy v průměru pět milionů na jeden. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.