Někteří miliardáři vyhlásili válku všemožným nemocem. Microsoft prý do necelých deseti let zjistí, jak na rakovinu, a Mark Zuckerberg se svou ženou věří, že do konce století bude na světě řešení, jak léčit všechny nemoci. Odborníci ale nejsou ohledně jejich ambiciózních plánů tak optimističtí.

Mezi miliardáře, kteří se věnují filantropii a bojují s nejrůznějšími nemocemi, patří například nejbohatší muž světa Bill Gates se svou ženou i druhý nejbohatší muž světa a investor Warren Buffet, spoluzakladatel Facebooku Sean Parker nebo spoluzakladatel Microsoftu Paul Allen. Svými penězi se snaží bojovat proti rakovině, obrně, AIDS i proti stárnutí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.