Nezívat, bitte. V Evropě se letos kromě těch jarních francouzských jistě nebudou konat důležitější volby než ty zářijové v Německu. Jenže na velké drama to tam vážně nevypadá.

Neudělá-li Angela Merkelová nějakou zásadní chybu, která by ji znemožnila v očích voličů, doplachtí ke znovuzvolení, neboť průzkumy soustavně dávají jejím křesťanským demokratům asi patnáctiprocentní náskok nad nejbližším soupeřem, tedy sociálními demokraty.

V článku se dále dozvíte

  • V sobotu odstartovala Angela Merkelová svou volební kampaň.
  • Neudělá-li nějakou zásadní chybu, která by ji znemožnila v očích voličů, doplachtí bez jakýchkoliv problémů ke znovuzvolení.
  • Němci dávají najevo, že nechtějí žádné experimenty typu brexit či Donald Trump.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.