Mexická vláda se obává, že rozhovory o revizi Severoamerické dohody o volném obchodu mezi USA, Mexikem a Kanadou, známé pod zkratkou NAFTA, by mohly skončit ve slepé uličce. Jednání se táhne už několik měsíců, ale prozatím se nepodařilo dosáhnout výraznějšího pokroku.

A Mexico se na případný debakl v rozhovorech pokouší připravit. Nedávno mexický prezident Enrique Peña Nieto vyrazil na obchodní rozhovory do Číny, země vyjednává také o modernizaci obchodní dohody s Evropskou unií a v neposlední řadě také prohlubuje obchodní spolupráci s dalšími zeměmi Latinské Ameriky.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.