Vlastní dům ani dva tisíce eur na uvítanou migranti v Německu nedostanou. Vzkaz si mohou přečíst na nové internetové stránce, kterou spustilo německé ministerstvo zahraničí a vyvrací na ní hlavní mýty o životě v Německu. Potenciální běžence tak chce odradit od toho, aby se na cestu do Německa vůbec vydali.

Lidé z Afriky nebo Blízkého východu často naletí na vidinu snadného života uprostřed Evropy. Pašeráci je lákají i na to, že v Německu okamžitě dostanou práci, a tvrdí, že je přes moře převezou na velkých lodích s bazénem a kinem. Ve skutečnosti ale migranty ve středomořských přístavech naloží do provizorních bárek. Tisíce lidí už na nich zahynuly.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.