V létě začala pobočka mezinárodní skupiny E.ON stavět na jihu Čech u obce Mydlovary velké úložiště elektřiny. Baterie za 24 milionů korun bude mít kapacitu jedné megawatthodiny. Společnost, která má 1,5 milionu zákazníků, by ale chtěla usnadnit ukládání energie i jim. Spojila se proto se startupovým studiem Creative Dock a přišla se službou, která má lidem cestu k uložení energie na horší časy nejen zjednodušit, ale i zlevnit: říkají tomu virtuální baterie.

V článku se dále dozvíte

  • Pobočka mezinárodní skupiny E.ON staví na jihu Čech u obce Mydlovary velké úložiště elektřiny.
  • Společnost, která má 1,5 milionu zákazníků, by ale chtěla usnadnit ukládání energie i jim.
  • Spojila se proto se startupovým studiem Creative Dock a přišla se službou, která má lidem cestu k uložení energie na horší časy zjednodušit a zlevnit: říkají tomu virtuální baterie.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru