Třináct Čechů se letos dostalo do stovky nejlepších inovátorů střední Evropy. Prestižní žebříček New Europe 100 už počtvrté sestavuje a vyhlašuje polský časopis Res Publica Nowa, deník Financial Times, firma Google a Mezinárodní visegrádský fond.

Mezi letošními inovátory jsou Karel Kovář alias bloger Kovy, zakladatel firmy Seznam.cz Ivo Lukačovič, otec vzdělávacího programu Scio Ondřej Šteffl nebo zakladatelé start-upu Rossum Tomáš Gogar, Tomáš Tunys a Petr Baudiš, kteří využívají umělé inteligence k získávání dat z dokumentů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.