Původně to na žádné drama nevypadalo. Během úterka, kdy se Miloš Zeman setkal s Vladimirem Putinem, ruská média podstatně více prostoru věnovala Putinovu setkání s Bašárem Asadem než s českým prezidentem.

Dopisovatel deníku Kommersant Andrej Kolesnikov si v pro něj typickém ironickém stylu všímal hlavně toho, že český prezident navrhoval obejít se bez tlumočení.

"Pokud chtěl ukázat svůj zvláštní, ba mimořádný vztah k Vladimiru Putinovi (a ne ke svým novinářům), co mohl udělat více?" klade si otázku Kolesnikov.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.