Velká reforma daní, kterou prezident Donald Trump podepsal těsně před Vánocemi, vešla v USA se začátkem roku 2018 v platnost. Obyčejní Američané se podle Trumpa mohou těšit, že už na svých lednových výplatních páskách uvidí nižší daně.

Největší změna federálních daňových zákonů za posledních třicet let však už v závěru minulého roku mnohým Američanům pokazila svátky, neboť je pročekali ve frontách před daňovými úřady.

V článku se dále dozvíte

  • Se začátkem roku 2018 v USA vstoupila v planost velká reforma daní.
  • Podle prezidenta Trumpa uvidí Američané už na svých lednových páskách snížení daní.
  • Jak obyčejní daňoví plátci, tak americké korporace ovšem teprve zjišťují, jak reforma celkově dopadne na jejich finance.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.