Od našeho zpravodaje z Bergama - Roberto Sestini v Česku zaměstnává desítky lidí. Je prezidentem a majitelem firmy SIAD, která podniká ve 14 zemích celého světa včetně Česka, kde je členem Italsko-české obchodní a průmyslové komory. SIAD, sídlící v severoitalském Bergamu, je jedním z největších dodavatelů technických plynů používaných v průmyslu, zdravotnictví nebo v potravinářství.

Sestiniho znepokojují nereálné sliby, které dávají italští politici před nedělními volbami. A, jak říká v rozhovoru s HN, nechápe debaty o tom, že by Česko mohlo odejít z Evropské unie.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.