Blížící se volby lze v Káhiře v současnosti jen těžko přehlédnout. Lidé o nich mluví na ulicích, předvolební plakáty pokrývají téměř jakoukoli volnou plochu a v televizi vyjadřují přední politici podporu svému kandidátovi.

Kampaň je v plném proudu, a ačkoli může chvílemi působit podobně jako kdekoli jinde, jeden zásadní rozdíl tu přesto je. Veškerá předvolební kampaň probíhá ve prospěch jen jednoho kandidáta, současného prezidenta Abdela Sísího. Ať se člověk podívá kamkoli, zdá se, jako kdyby žádní další uchazeči o prezidentský post ani neexistovali. A v současném Egyptě by toto zdání nebylo daleko od pravdy.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.