The Boring Company Elona Muska by měla brzy začít prodávat další netradiční reklamní předměty. Po čepicích a plamenometech zřejmě přijde řada na velké hliněné kostky, které budou velmi podobné známé stavebnici lego.

Kostky budou vyrobené z hlíny vytěžené při ražbě tunelů v Kalifornii a bude z nich možné postavit například sochy nebo budovy. Musk to oznámil na svém Twitteru.

Muskovo "hliněné lego" by mělo být "super silné" a výrazně větší než jeho plastová předloha. Uvnitř by měly být kostky duté, stejně jako opravdové lego. Díky tomu budou lehčí a manipulace s nimi snazší. Musk na Twitteru zmínil i fakt, že kostky jsou vhodné pro stavbu v Kalifornii, kde často dochází k zemětřesení.

V dalším tweetu Musk dodává, že první prodávaná sada bude inspirována starověkým Egyptem - pyramidami, sfingami, paláci a podobně. Kostky by měly být rovněž odolné vůči dříve prodávanému plamenometu.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.