Úřady v Číně kontrolují obsah v zemi dostupného internetu nejen kvůli kritice režimu, ale nově také kvůli vulgaritám a "nevhodné" zábavě. Upozorňuje na to on-line deník Quartz.com.

Cenzoři například tento týden přikázali smazat z čínského app storu oblíbenou aplikaci Neihan Duanzi (česky "vulgární" nebo "nevyslovené" vtipy) zpravodajské platformy Jinri Toutaio. Aplikace nabízela obrovské množství fotek, memů a krátkých zábavných videí. V aplikaci je registrováno více než 200 milionů uživatelů, kteří mohli obrázky a videa aplikace šířit na sociálních sítích, například přes službu WeChat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.