Českou novinářku Pavlu Holcovou, která spolupracovala se zavražděným slovenským žurnalistou Jánem Kuciakem na nedokončeném článku o italské mafii na Slovensku, vyslýchali slovenští kriminalisté. Zabavili jí mobil i s daty k dalším citlivým případům, které s Kuciakem nesouvisejí, upozornil slovenský list Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se ale podle Sme tuto ochranu pokusí prolomit.

Podle prokuratury Holcová vydala telefon dobrovolně, novinářka prohlásila, že se tak stalo pod nátlakem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Se zavražděným slovenským novinářem Jánem Kuciakem spolupracovala na nedokončeném článku o působení italské mafie na Slovensku také česká novinářka Pavla Holcová.
  • V úterý ji vyslýchali slovenští kriminalisté, zabavili jí mobil i s daty k dalším citlivým případům.
  • Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se ale podle listu Sme tuto ochranu pokusí prolomit.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.