Málokdo ve Venezuele věří, že následující dny přinesou zemi nějakou změnu. V neděli se v zemi konají prezidentské volby, ve kterých svůj mandát obhajuje Nicolás Maduro.

I ten je přesvědčen, že mu Venezuelci navzdory hluboké hospodářské krizi dají svůj hlas. "Revoluce zaznamená největší vítězství ve své historii," prohlásil bývalý řidič autobusu a žák zemřelého prezidenta Huga Cháveze na nedávném setkání s příznivci.

Také experti se shodují, že Maduro s vysokou pravděpodobností ve volbách zvítězí. Otázkou ale je, jak naloží se zmíněnou ekonomickou a humanitární krizí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.