Průběh a závěry historického setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského vůdce Kim Čong-una budou v příštích hodinách, dnech a týdnech vystaveny podrobnému zkoumání – včetně řeči jejich těl, která podle expertů citovaných agenturou Reuters dávala vedle projevu alfa samců najevo i nervozitu.

Při prvním pohledu na podepsanou deklaraci, která obsahuje čtyři body hovořící o dobrých vztazích mezi Severní Koreou a USA, o míru a jaderném odzbrojení na Korejském poloostrově a o výměně ostatků válečných zajatců, napadá člověka jedno stručné hodnocení: jde o velmi, velmi obecná prohlášení, která nikoho k ničemu nezavazují.

V článku se dále dozvíte

  • Je třeba ocenit, že se americký prezident do tak odvážného kroku, jako je snaha Severní Koreu zkrotit, pustil.
  • Problém ovšem je kontext.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.