Španělský podnik Siesta and Go nabízí odpočinek během rušných pracovních dnů. Poskytuje prostory ke krátkému zdřímnutí jak během dne, tak nově i přes noc.

Nedávno oslavil rok od otevření. Během té doby už získal stálé zákazníky a začíná být oblíbený i mezi turisty.

Siesta and Go nabízí více než dvě desítky postelí různého typu. Každý host dostane nové povlečení, sluchátka a pantofle. Může také využít uzamykatelné skříňky a sprchu, osvěžit se na malém baru nebo si přečíst denní tisk, který je všem hostům k dispozici zdarma.

Cena se liší podle toho, jak dlouho zákazník využívá služby podniku a na jaké posteli si chce odpočinout.

Za hodinu na samostatné posteli zaplatí osm eur. Za stejnou dobu na palandě pouze šest eur.

Podle zakladatelky Maríi De Inzaové je největší devízou podniku ticho, které se rozprostírá celým prostorem. Hosty kvůli tomu nebudí hlasité budíky, nýbrž zaměstnanci podniku.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.