Facebook by bez umělé inteligence prakticky nemohl fungovat, uvedl počítačový odborník Yann LeCun pro CNN. Před pěti lety založil pro Facebook oddělení zabývající se vývojem umělé inteligence - Facebook AI Research (FAIR), jehož je v současnosti šéfem. Umělá inteligence (AI) dnes ovlivňuje takřka veškerý obsah nejrozšířenější sociální sítě - od obsahu takzvané zdi až po reklamu.

Facebook využívá takzvaný deep learning neboli hluboké učení strojů. Vše funguje na bázi algoritmů. Stroje se učí využívat velké množství dat a neustále se zdokonalují.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.