S růstem letecké dopravy se zvyšuje i počet cestujících, jejichž let se výrazně opozdil nebo byl zrušen. Zpoždění v řádu několika desítek minut se přitom v plné sezoně začíná stávat normou. V Evropě, na niž v současnosti připadá asi čtvrtina světové letecké přepravy, bylo podle webu FlightStats jen za poslední týden zrušeno přes 2200 letů a více než 30 tisíc jich mělo zpoždění. Únor a březen jsou ale z hlediska letecké dopravy klidným obdobím, větší problémy vznikají v letní sezoně, kdy na dovolenou vyráží také většina Čechů, a statistiky jsou několikanásobně vyšší.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.