Veslařský klub Slavia Praha se probouzí do nového dne. Větší lodě po Vltavě mohou jezdit až po desáté hodině dopolední, takže v 8:30, kdy se s Ondřejem Jonášem na smíchovské náplavce potkáváme, máme relativně klid. Jonáš, jak je jeho zvykem, je veselý, zvědavý – s veslováním má řadu zkušeností, s ježděním přímo na Vltavě ale tolik ne - a pohled na skify a čtyř- a osmiveslice zaparkované na nábřeží mu dává vzpomenout spoustu historek, které zažil u svého milovaného sportu. "Jednoho slavného massachusettského senátora třeba našli v 96 letech, jak jede dolů po řece a pořád drží vesla. Dostal infarkt. Krásná smrt takhle na skifu," zamýšlí se Jonáš, další host videoseriálu IHNED.cz a Aktuálně.cz Endorfiny.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.