První přistání člověka na měsíci 20. července 1969 sledovalo u televizních obrazovek 600 milionů lidí po celé planetě. Dodnes je tento úspěch amerického vesmírného programu Apollo považován za milník v technickém pokroku a v lidské odvaze objevovat nové světy.

S padesátým výročím se fascinace projektem Apollo opět oživuje. A tak jsou hmotné připomínky přistání člověka na Měsíci – například fotografie s podpisy astronautů, nášivky, plány a části vesmírného vybavení – více než kdy jindy v centru pozornosti sběratelů a aukčních domů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.