Dlouhá a široká massachusettská dálnice Mass Pike směřující z východního pobřeží do vnitrozemí USA nevyžaduje od řidiče příliš mnoho soustředění a majitelé vozů s autonomními prvky řízení na ní mohou celkem v klidu pustit volant z rukou. Řidič elektromobilu Tesla však zašel mnohem dál a spolu se svým spolujezdcem si v téměř stokilometrové rychlosti zdřímnul. Jeho hazardní počínání natočil a následně zveřejnil jeden z uživatelů Twitteru a znovu tak otevřel debatu o bezpečnosti autonomních řídících systémů na silnicích.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.