Na Slovensku se řídí už více než dva roky exekučním systémem, o který zatím marně usiluje česká exekutorská komora, drtivá většina exekutorů i lidé z neziskových organizací. Takzvaná teritorialita, kdy má veškeré exekuce jednoho člověka na starosti jeden exekutor z jeho kraje, zemi podle prezidenta Slovenské komory exekutorů Miroslava Pallera pomohla. Přinesla výrazné snížení počtu exekucí, jejich zlevnění a menší administrativní náročnost. Paller ale připustil i počáteční potíže a nedůvěru ze strany velkých věřitelů.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.