Každoročně zemřou v autech kvůli přehřátí desítky dětí po celém světě. Jen letos to bylo například v USA 52 dětí, a to od několikaměsíčních kojenců po třináctiletou dívku. Evropská komise proto v prvním ročníku soutěže Product Safety Award ocenila firmu, která se zaměřuje na zvyšování bezpečnosti dětí a do dětských autosedaček instaluje alarm. Za soutěží stojí česká komisařka Věra Jourová, která se jejím prvním ročníkem symbolicky rozloučila s pozicí eurokomisařky v oblasti ochrany spotřebitele. Mezi firmami, jež v soutěži uspěly, je i výrobce kočárků Cybex. Dnes úspěšný podnik založil v Německu v roce 2005 český podnikatel Martin Poš.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.