Nekonečná historie kolem brexitu ještě neskončila, myslí si španělský státní tajemník pro evropské záležitosti Marco Aguiriano. "Pokud britský premiér Boris Johnson ve volbách nezvítězí, na stole budou opět všechny možnosti," uvedl v rozhovoru pro HN. "Všechno bude možné - třeba nebudou chtít odejít nebo budou chtít vyjednat jinou rozvodovou dohodu s jinými podmínkami. A my jako zbytek EU se musíme rozhodnout, zda chceme opět začít vyjednávat, nebo ne," dodává. Odchod Velké Británie považuje za ztrátu. Dodává ale, že země však během svého členství brzdila, vetovala a překážela další evropské integraci.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.