Od našeho zpravodaje z Bruselu - Politici musí podle české eurokomisařky Věry Jourové lidem prokázat, že výdaje na boj s klimatickými změnami mají smysl a jsou v jejich zájmu. "Bude nutné velice dobře vysvětlit, co plánujeme a jaká by byla cena za to, kdybychom neudělali nic," řekla Jourová v Bruselu na setkání s českými médii. V nové Evropské komisi, která začala fungovat od 1. prosince, je Jourová místopředsedkyní pro hodnoty a transparentnost. Má tedy na starosti dohled nad dodržováním zásad právního státu nebo snahy o boj s dezinformacemi či s ovlivňováním voleb ze strany například Ruska.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.