Ve čtvrtek dorazily na filmová plátna ve světě i v Česku nové Hvězdné války. První ohlasy se ale na epizodu s názvem Vzestup Skywalkera objevily na Twitteru už v pondělí. Američtí filmoví kritici se veskrze shodli, že nový díl za zhlédnutí rozhodně stojí. Například americký komik Mark Ellis považuje nové Star Wars za "ohromující" a "šokující" a z filmu odcházel šťastný. Podle zpravodaje Mika Ryana z kulturního webu Uproxx je akorát nová epizoda velmi spletitá a vystačila by na tři samostatné filmy. Nebyl jediný. Takový názor zastávali i někteří další kritici. Společnost Disney už ale více dílů teď točit nechce. Potřebuje si dát čas poté, co předešlé epizody komerčně příliš neobstály. Na další díl si diváci budou muset počkat nejméně tři roky.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.