Nejdřív my dvě, pak vy dvě." Školačky v dětském pokoji si rozdělují role. Tu nejdůležitější má ovšem mobil opřený na stolku. Dívky se před něj postaví do formace a spustí aplikaci. Rozjede se písnička Laffy Taffy, hiphopový hit o pár let starší než ony. Sehraná čtveřice předvede krátký taneček, za patnáct vteřin naskočí dvě děvčátka druhým dvěma na záda, zasmějí se do kamery na mobilu a je hotovo. Dopadlo to dobře, šup s tím na TikTok. Za hodinu mají na svých účtech několik videí a rozcházejí se za povinnostmi čtvrťaček. Takhle dnes vypadá holčičí odpoledne s kamarádkami, mobilem a TikTokem. "Prostě mě to baví. Učit se tanečky a nahrávat to s holkama," říká jedenáctiletá Sára, jedna z tanečnic. TikTok je nejrychleji rostoucí sociální síť a nejvíc se líbí právě školačkám na prvním stupni ZŠ. 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.