Dokumentární film Víta Klusáka V síti otevřel v české společnosti téma sexuálního obtěžování dětí na internetu. To představuje celosvětový problém. V roce 2019 bylo podle listu The Wall Street Journal nahlášeno celkem téměř 20 tisíc útoků sexuálních predátorů na děti, v roce 2018 šlo přitom o číslo téměř poloviční. Microsoft v reakci na tento trend přichází s iniciativou, která má za cíl ochránit děti, které hojně užívají chatovací platformy. Využívá k tomu umělou inteligenci, zůstává však otázkou, jestli budou tito boti schopni být o krok před predátory.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.