Měl jsem opravdu velké štěstí. Moje profesionální dráha mi splnila mnoho dětských snů," prohlásil Herbert Diess krátce poté, co byl v dubnu 2018 jmenován generálním ředitelem a předsedou představenstva Volkswagen Group. Muž, který je známý tím, že nesnáší průměrnost a je tvrdý k sobě i svému okolí natolik, že přátele spíše odhání, studentům Technické univerzity Mnichov tehdy také řekl, že ho už jako malého chlapce fascinovala auta a motorky. V mateřské škole si nejraději hrál s modely aut značky Matchbox. Na farmě, kde hospodařili jeho prarodiče, si jako kluk vlezl za volant traktoru a po polních cestách proháněl také motorku − to vše mnohem dříve, než získal řidičské oprávnění.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.